• HOME
• OFERTA
• KONTAKT

SYSTEM LPR ZE SZLABANAMI

System na wjeździe wpuszcza każdego kierowcę, który podjedzie do terminala wjazdowego, następuje odczyt i zrobienie zdjęcia pojazdu. Od tego momentu naliczany jest czas postoju na parkingu. Klient w Parkomacie/Kasie wprowadza swój nr rejestracyjny. 

System działa na serwerze www. Dostęp można uzyskać logując się za pomocą uzyskanego hasła i loginu. Administrator parkingu dla wskazanych osób możne udostępnić w systemie dostęp do opcji i ograniczyć go do wybranych uprawnień. System można używać urządzeniach typu smartphone, lub komputerze PC. Personel ma dostęp do aktualnej listy pojazdów co ułatwia korygowanie numerów rejestracyjnych i ręczne wypuszczanie pojazdów z parkingu.

Administrator ma dostęp online do utargów, raportów wjazdów, wyjazdów, listy pojazdów zwolnionych z opłat itp. Kamera wyjazdowa na podstawie informacji o rozliczonych numerach rejestracyjnych wypuszcza pojazdy z parkingu.
 
Zdjęcia produktu
Copyrights © 2022 Automatikon Sp. z o.o. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ