• HOME
• OFERTA
• KONTAKT
Zapraszamy na targi InnoTrans w Berlinie: 20-23 września 2022
Obecnie zajmujemy się Produkcją Parkomatów, Biletomatów, Systemów Parkingowych i Zarządzaniem Parkingami. Spółka Automatikon już od 2012r produkuje i dostarcza profesjonalne urządzenia.

Dzięki ciężkiej pracy naszego całego zespołu nasi Klienci otrzymują solidny produkt w niskiej cenie a użytkownicy parkingu komfort parkowania i niezawodność funkcjonowania urządzeń parkingowych.

Pragniemy Państwu przedstawić informacje dotyczące specyfiki działania naszych urządzeń i zaproponować współpracę. Wspólnie z wybranym przez Państwa biurem projektowym przygotujemy projekt komunikacji na parkingu, schematy okablowania i wszystkie informacje dla wykonawców i podwykonawców niezbędne do realizacji zadania.
Copyrights © 2022 Automatikon Sp. z o.o. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ